Bernat - Puławy
W ofercie znajdziesz tysiące możliwości rezerwacji noclegów w agroturystykach, gościńcach i gospodarstwach agroturystycznych w całej Polsce! Jeśli lubisz bliskość natury, spacery po lasach, kąpiele w jeziorze, spacery po górach, swojskie przysmaki od lokalnych gospodarzy lub potrzebujesz wytchnienia i chcesz skorzystać z nowej formy wypoczynku, to idealnie trafiłeś! Noclegi dla Ciebie z daleka od dużych miast! Cisza i spokój - gwarancja udanego urlopu!
Bernat
Puławy
Liczba pokoi
3
Cena od
100 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Puławy
Liczba pokoi
3
Cena od
100 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Cena od: 100 PLN / 1 dzień Obiekt Bernat położony jest 2,7 km od Stadionu MOSiR w Puławach i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Obiekt udostępnia również taras i ogród. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Radom-Sadków, położony 50 km od obiektu.
W naszej ofercie m.in.: WiFi dostępne w całym obiekcie, taras, parking, parking na miejscu, pokoje dla niepalących, bezpłatne WiFi, prywatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp do Internetu, ogród, WiFi, bezpłatny parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 12:00 a kończy o godzinie 10:30.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (1 rozkładana sofa - 10 mkw);
Pokój Wieloosobowy 6 osobowy (3 rozkładane sofy - 20 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (2 łóżka piętrowe - 10 mkw);
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (1 łóżko piętrowe, 1 rozkładana sofa - 10 mkw).